Ceník

Tvorba webových stránek

Za cenu 9 990 Kč bez DPH dostanete všechno, co byste mohli od kvalitních stránek chtít. Jednotná cena pro všechny zaručuje osobní přístup ke každému zákazníkovi. Nabídku je nutné využít společně s balíčkem „správa webu“, aby byly profesionální www stránky levně kompletní. Co všechno obsahují kvalitní a levné webové stránky, naleznete v odkazu.

Správa webu

Stránky u nás mají veškerý servis. V ceně 1 490 Kč bez DPH je kvalitní webhosting, emaily na vlastní doméně a neomezená podpora. To pokud by se náhodou s Vaší webovou stránkou něco přihodilo nebo jen budete chtít něco na webové prezentaci změnit – jsme tu pro Vás! Kapacita emailové schránky je 5 GB, ale pokud Vám to nebude stačit, rádi ji rozšíříme. Spolu s balíčkem „tvorba webu“ jde o neodolatelnou kombinaci.

Další služby

Aby to bylo všechno kompletní, můžete využít i našich dalších služeb. Střih videa, jednoduchá úprava fotek nebo rozsáhlejší úpravy stránek. Rozhodnete-li se za nějaký čas, že už Vám současné stránky nestačí, budete chtít udělat nový vzhled nebo přidat nové funkce – stačí říct. Hodinová sazba je 490 Kč bez DPH.

Nezávazná objednávka