Ceník

Tvorba webových stránek

Za cenu 11 990 Kč bez DPH dostanete všechno, co byste mohli od kvalitních stránek chtít. Jednotná cena pro všechny zaručuje osobní přístup ke každému zákazníkovi. Nabídku je nutné využít společně s balíčkem „správa webu“, aby byly profesionální www stránky levně kompletní. Co všechno obsahují kvalitní a levné webové stránky, naleznete v odkazu.

Správa webu

Stránky u nás mají veškerý servis. V ceně 2 490 Kč bez DPH je kvalitní webhosting, emaily na vlastní doméně a neomezená podpora. To pokud by se náhodou s Vaší webovou stránkou něco přihodilo nebo jen budete chtít něco na webové prezentaci změnit – jsme tu pro Vás! Kapacita emailové schránky je 5 GB, ale pokud Vám to nebude stačit, rádi ji rozšíříme. Spolu s balíčkem „tvorba webu“ jde o neodolatelnou kombinaci.

Další služby

Aby to bylo všechno kompletní, můžete využít i našich dalších služeb. Střih videa, jednoduchá úprava fotek nebo rozsáhlejší úpravy stránek. Rozhodnete-li se za nějaký čas, že už Vám současné stránky nestačí, budete chtít udělat nový vzhled nebo přidat nové funkce – stačí říct. Hodinová sazba je 690 Kč bez DPH.

Nezávazná objednávka